Narzędzia do prasy krawędziowej

 

PPMiU Plasmet to największy producent specjalistycznych narzędzi do prasy krawędziowej w Polsce. Doświadczenie w produkcji zdobywane na rynku od ponad 30 lat oraz sukcesywne wykorzystywanie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwoliło firmie na wprowadzenie standardów, dzięki którym zyskała ona mocną i konkurencyjną pozycję na światowym rynku.

 

Jako jedyni na rynku oferujemy standardowe narzędzia do gięcia blach na prasach krawędziowych z mocowaniem Amada Promecam, Trumpf/Wila i LVD. Wyróżnia nas dostawa w ciągu 24 godzin. Wyprodukowane przez nas matryce i stemple można montować na prasach krawędziowych Amada, ALIKO, Trumpf, Durma, Ermaksan, Baykal, EHT, Haco, LVD, Safan i wielu innych.
Wyposażamy maszyny nowe i takie do których zdobycie oprzyrządowanie jest praktycznie niemożliwe.

 

Nasza oferta to nie tylko narzędzia, to także wsparcie techniczne w zakresie doboru odpowiednich narzędzi. Wsparcie w zakresie projektowanie stempli i matryc specjalnych,  Wykonujemy narzędzia specjalne na bazie rysunków klient.

 

Oferujemy narzędzia do wszystkich typów pras krawędziowych typu Amada, Trumpf, LVD, ALIKO , EHT, HACO, Safan, Darley, Durma, Ermak, Baykal, Adira, Boschert, Bystronic, Beyeler, Coastone, Dener, Deratech, CTO, Durmazlar, Ermaksan, Farina, Gade, Gasparini, MVD, Prima Power, Promecam, Rico, Salvagnini, Schiavi, SMD, Vicla, Vimercati, Warcom, Wila, Yangli, Yawei, YSD, NSCL, Weinbrenner, Colgar, Colly, Hammerle, Gillardi, Ursviken, MTP.

 

Firma PLASMET jest producentem narzędzi do pras krawędziowych, co oznacza, że produkcja narzędzi oraz wszelkie obróbki takie jak frezowanie, szlifowanie oraz hartowanie (indukcyjne lub laserowe), odbywa się w zakładzie produkcyjnym w Przemyślu. Narzędzia produkowane w naszym zakładzie, w części roboczej, zahartowane są do twardości 56 +/-3 HRc, natomiast kluczowe wymiary wykonane są w tolerancji  +/-0,02 mm.

 

W naszej ofercie odnajdą Państwo również narzędzia do gięcia bezśladowego oraz taśmy ochronne. Zajmujemy się również dystrybucją matryc rozsuwanych typu VNC VARIO, które można zaadaptować do wykorzystywanych już przez Państwa maszyn.