Noże do gilotyn

 

Oferujemy noże do gilotyn wszystkich typów, oraz profesjonalny serwis noży, naprawę i ostrzenie noży do nożyc gilotynowych,

Oferujemy również szeroki wybór nowych noży do gilotyn marek takich jak Trumpf, EHT, Bystronic, Safan, LVD, Durma, Baykal, Ermak i wielu innych. Przy zamówieniu prosimy o uzupełnienie rysunku noża o wymiary, bądź podanie typu maszyny, Klient będzie proszony o potwierdzenie rysunków.

Na magazynie posiadamy noże do gilotyn produkcji polskiej serii NG- od NG3 poprzez NG 6 do NG 8, NG 11 i wiele innych oraz do czeskich nożyc jak NTA, CNTA.

Wykonujemy najwyższej jakości noże do gilotyn, do gilotyn polskich typu NG, czeskich NTA i CNTA, i wszelkich innych maszyn.

Dostępne są noże do gilotyn do stali NZ, NC i wiele innych

Nasza oferta obejmuje wykonanie noży z różnych gatunków stali, odpowiednich do cięcia stali zwykłej i nierdzewnej,  oraz blach trudnościeralnych. Oferujemy również państwu szeroki wybór noży specjalnych dostosowanych do Państwa potrzeb. Wykonujemy większość typów noży, w różnych rodzajach stali narzędziowej oraz zawsze najwyższej jakości.

Oferujemy usługę ostrzenia noży gilotynowych oraz naprawę uszkodzonych noży, do maksymalnej długości 5000mm.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.